Můj macatej zadek

Od mé puberty, kdy jsem se tak nějak přes noc zakulatila, mám vždycky pár kilo navíc. Respektive já vlastně nemám kila navíc, ale mé křivky se jaksi zakřivily trochu do oblejších tvarů. I když se s kily dostanu na svou minimální váhu, tak svá prsa velikosti 6 a svůj zadek prostě neodpářu. Je to tvar postavy, který jsem dostala geneticky. A víte co? Zaplať Bůh. Miluju svůj macatej zadek. Je to moje chlouba, stejně jako ty prsa, ale o těch někdy jindy. Prožila jsem si s touto postavou různé story, kdy se mě trend anorektických žen donutil skoro zhubnout a nechat si upravit tělo. Skoro a naštěstí k tomu nedošlo. Stal se totiž zázrak, v který jsem už nedoufala a objevila se Kim Kardashian. A vytvořila nový trend – velké pozadí. Děkuji Kim.:)

Možná kdyby nepřišla, tak by mi to stejně nevadilo, ale takto je to mnohem snažší. Nemusím už před svými hubenými kamarádkami předstírat, že mi ta kila navíc vadí, tedy v těchto partiích. Mám ráda útlé pasy, ale zadek je zadek (a prsa prsa). A co je na tom mnohem zásadnější, že takové zakulacené postavy mají rádi i muži. Třeba ten můj. A nejen on. Každý si rád sáhne na kus “masa” a nechce si u toho zlomit ruku o kost.:)) Chlapy jsou ješitní a ti naši úspěšní, kterými se obklopuji, ty obvzlášť. Takže určitě jsou rádi viděni ve společnosti s těmi vychrtlými modelkovskými typy, ale… Maso je maso.:) Stalo se mi mnohokrát, že muži mých takto super štíhlých kamarádek mne lákaly na rande nebo mi vyznávali sympatie za jejich zády. Ono image a sexuální přitažlivost se musí oddělovat. A berte to tak i vy dámy. Nezlobte se na své muže a snažte se přibrat. Místo výčitek jim dejte, co chtějí – pořádný zadky. A jak na to?

Prozradím vám svůj tajný trik na hezký velký zadek. Spousty kamarádek se mě na to často ptá. Jakto, že s velikostí 44, no někdy i 46 přiznávám, ale nerada :)), nemám skoro celulitidu a ještě pevnou kůži tam, kde se to nečeká. Objevila jsem na celulitidu skvělého bojovníka. Jsou jím podpatky. Ano, je to tak. Když nachodíte tolik kilometrů po Praze pěšky a budete mít vždycky podpatky, protože jste dáma, tak za pár týdnů pocítíte, jak se vám vaše tělo odměňuje za tu dřinu. Byly časy, kdy jsem nachodila i několik kilometrů denně. A platí to i pro hory. Tady teprve zažijete na kopcích trénink. Nesmíte být pohodlné, ale to už jsem psala v předchozích příbězích – o zachování stylu, kdekoliv. A když spojíte chůzi na podpatcích s pravidelným běháním, tak vám zaručuju, že budete mít stejně krásnej macatej sexy zadek jako já. A stejně sexy muže, kterej ho ocení – jako já.

zadek

(snažila jsem se alespoň trochu zachytit mé kulaté obrysy, o kterých tu básním ve svém povídání, aby jste viděli, že nekecám 🙂 )

img_3523

(a stejně mi lidi nevíc koukaj na hlavu :)) )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *