Pipiny strčim do kapsy

A nejen já. Byla jsem nedávno na návštěvě u mé kamarádky. Vyjela jsem si z jednoho zapadákova do druhého, abych trochu narušila tu svou venkovskou samotu. Probíraly jsme chlapy, jak jinak. Toto žhavé téma nikdy neomrzí. Obě navíc máme opravdový samce. Charismatický velký chlapy, který nebýt nás, dvou úžasných žen, tak mají vedle sebe dvě mladinké pipky. Já i ona máme stejnou zkušenost. Možná se mnoho dívek a žen bude divit, některé dokonce nevěřit, ale díky tomu, že jsme o generaci starší, než pipky, tak už jsme poznaly o něco více mužů a osobní zkušenost je osobní zkušenost. Ano, úspěšní a charismatičtí mužové často upřednostní mladší ročníky dívek, aby splnili svou společenskou povinnost ukázat se, jací jsou vůdcové smečky a že mohou mít každou a hlavně takovou, o kterou měl zájem ten samec vedle. Jenže, pipky sice nabízejí alabastrovou pleť a pevné tělo, ale věštinou u toho končí. Jejich nezkušenost a naivita jim nedovolí vypustit ven sebe sama a tím ztrácí body. Ony to netuší a to je dobře. Samozřejmě se najdou dívky, které spojí intelekt s krásou, ale to bývají vyjímky.

Pokud se tedy bavíme o zajímavých mužích, takových těch “Pan Božský”, tak věřte nebo ne, ti hledají osobnost, která bude parťák pro tu jejich. Chtějí křehkou ženu, ale zároveň partnera, který jim bude stačit. Hledají charisma a femme fatale s vnitřním kouzlem, né prázdnou nádobu s dokonalou postavou. Když jsem poznala svého přítele, tak přede mnou měl holku kolem pětadvaceti a jemu je přes padesát! A moje kamarádka mi vyprávěla podobný příběh se svým mužem. A kde jsou ty pipky teď? Musely jsme se tomu obě smát. Vždyť většina žen stejného věku kolem nás se trápí tím, že stárnou a že nemají dokonalou postavu. Ale to není potřeba. To nerozhoduje. Když totiž potkáte muže, který se cítí býti mužem, nemá komplexy a je si jistý sám sebou, je to prostě první liga, tedy Pan Božský, tak on dá vždycky přednost vám, vyzrálým zajímavým krásným ženám. To je jisté. Vzpomeňte si na Carrie ze Sexu ve městě. Kolik jí bylo, když se konečně vdala za muže svých snů, kterého by bývaly chtěly ulovit všechny ženy z Manhattanu. Čtyřicet? Čtyřicetpět? Navíc, buďme upřímné, Carrie taky není zrovna modelka a i přesto má své kouzlo a krásu, osobnost, kterou může vidět a ocenit jen Pan Božský.

Mě a Magdě je to už jasné a známe svou cenu. Strčíme každou pipinu, která by se objevila kolem, do kasy…Nežárlíme, nepochybujeme, užíváme si…

Ukažte i vy tu svou femme fatale v sobě a ulovte ho!!!

Krásný den dámy

Libka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *