Výzva všem ženám

Myslím, že trend, který pozoruji poslední dobou ve společnosti, se mi nelíbí. Všimla jsem si, stejně jako mnoho mých kamarádek, že muži nejen, že podvádí pravidelně své ženy, oni navíc své avantýry netají a milenky častokrát vedou do společnosti místo manželek. A mnohdy se také stává, že když se seznámíte s mužem, tak se vám zapomene zmínit, že je ženatý. Ano, i přesto, že je ženatý, tak vás balí, zve na pití a navíc se vám mnohokráte zve i domů. Nedej bože, abych poukázala na to, že je ženatý a že teda není asi moc vhodné, aby mě zval na schůzku. Většina mužů se jen hloupě usmívá a diví se, že mne to vůbec zajímá. Většinou slyším: „vždyť o nic nejde“ nebo „chceme se přece jen pobavit“. No ano, my dva ano, ale jak by se asi bavila jeho žena, kdyby to věděla?

Je pravdou, že když se o tom s muži bavím, tak zjistím, že jejich ženy víc řeší, jestli jejich potomek pokakal plínku dvakrát nebo jednou za den, nebo je neustále „bolí hlava“. Nemají náladu, raději visí na telefonu s kamarádkou. A tady chci apelovat na všechny ženy. Nežeňte své manžely do náručí svobodných bezstarostných upravených žen, které hlava nikdy nebolí. Které se vždy smějí všemu, co váš muž řekne a v posteli splní každé jejich přání a nemluví tam o dětech a jejich bolavém bříšku. Ano chápu, že toho máte za celý den dost, děti, domácnost a práce, ale to muže nezajímá, oni chtějí upravenou usměvavou ženu. Tu stejnou, kterou pozvali na první rande, a ona se celou dobu smála jejich vtipům, i když nestaly za nic. Myslete na to, než je začnete odsuzovat. Muži jsou jen lépe vyvinutá zvířecí stvoření a ti preferují své potřeby. Nic si nenalhávejme.

Ovšem tato výzva není určena manželkám. Tato výzva slouží pro všechny ostatní ženy, které svoje muže teprve hledají. Protože ať už je to jakkoliv a důvody mají manželé jakékoliv, tak k nevěře vždy musí být dva. A dokud my svobodné budeme s ženatými randit, tak to budou mít stále velmi jednoduché. Jednou můžeme být i my tou „unavenou strhanou manželkou s dětmi na krku“, která marně čeká doma až přijde manžel, po tom co si užil vášnivou noc se sekretářkou. Vraťme se zpátky k etice, morálce a budujme zase pevné vztahy a vraťme manželství určitou hodnotu, a vlastně i sobě jako ženám. Z mých příběhů již určitě víte, že nejsem zastánkyně ani „bolavé hlavy“ ani neupravené ženy v domácnosti, já vstávám každé ráno v šest, abych byla chic a můj muž měl vedle sebe vždy milenku, co je náhodou i matkou jeho dětí. Dělejte to stejně a cizí ženaté muže nechte jejich ženám.

Važte si sami sebe a mějte se rády

Libka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *