Zoufalka v bílém

Slavím v těchto dnech takové menší jubileum. To nás vždycky vede k zamyšlení. A jediné, co mne v těchto dnech napadá je, že musím konečně pohřbít jednou pro vždy své sny, že budu ještě někdy nevěstou, manželkou, princeznou, kterou přijede vysvobodit princ na bílém koni a učiní jí královnou ve svém království. Za prvé bych byla asi jako princezna už trochu směšná a i když své vrásky šikovně skrývám, tak na svatebních fotkách už by byly vidět. No a za druhé princové už došli. Žádný nezbyl nebo už nějakou tu královnu má a nebo ji nechce a já prostě na princi trvám, což mne odsoudilo zůstat ve věži tak nějak na stálo. Ale já vždycky měla ráda extravagantní architekturu.:)

Když si ale dámy přiznáme pravdu, tak hlavním důvodem, proč se většina nás chce vdávat, je hlavně samotná svatba. Víme dobře, že štěstí ve vztahu nám nepřinese ani manželství ani jiné oficiální svazky, ale vztah samotný. Ale my ženy si nemůžeme pomoct. Svatební den bývá tím nejdůležitějším v našem životě. A já osobně chtěla především obléct svatební šaty. Být za tu princeznu na jeden den, jeden jediný v životě.

No a protože mám ten narozeninový den a každý takový den si snažím splnit svá přání, tak letos jsem se rozhodla, že uzavřu navždy jednu kapitolu svého života. Splním si sen o svatebním dnu, což u mne znamená obléci se do svatebních šatů. A tak se budete smát, ale já si udělala radost a strávila jsem celé narozeniny plánováním svatby, která nebude. Mám za sebou organizaci mnoha svateb mých kamarádek, takže přesně vím, co chci. A byla jsem přitom plánování spokojená a plná radosti, bavilo mě to. Učinilo mne to šťastnou. A nakonec jsem se rozhodla, že si půjdu vyzkoušet nějaké šaty do salonu, jenže bohužel ve Špindlu žádné nejsou, ani v okolí, no a nemají o víkendu otevřeno. A tuhle radost bych si nenechala za žádnou cenu ujít. A tak jsem namalovala několik návrhů svatebních šatů. A vymyslela ještě šílenější plán, než že plánuju něco, co nebude. Přemluvím svoji maminku, aby mi ty šaty ušila. Ona ví, že má dceru, která má šílené nápady, ale tohle ji asi zaskočí. Držte mi palce, aby souhlasila. Tenhle sen bych totiž moc ráda měla splněný. Obléknout svatební šaty. A jak se znám, tak určitě vymyslím, kam si je vemu. A snad lidi nepoznaj, že si hraju na nevěstu.:) To by byl trapas.:)))

Počkám na plesovou sezonu a vyrazím. Naštěstí v Praze na akcích tohoto druhu vídáme často lidi v tak odstrašivých outfitech, že moje svatební šaty budou vypadat zcela normálně. 🙂 Kdo potřebuje svatbu, když budu mít své dokonalé vysněné šaty.:))

Plňte si sny, ať už jsou jakkoliv bláznivé…

Vaše Libka

obrazek

(Moje vysněná svatební kytka od Le-Bouquet.cz)

_mg_6366-r-23

( A taky ozdoba do vlasů z mé svatební kolekce z roku 2013)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *